Za co kocham wiosnę?

Hej! Jest już wiosna i nadeszła dla mnie chwila zastanowienia.
Za każdym razem, kiedy termometr wskazuje temperaturę 13  ogromnie się cieszę, a na mojej twarzy od razu pojawia się uśmiech. Dziś chcę wam powiedzieć, za co tak kocham wiosnę!Lżejsze ubrania
O tak! Kto nie zna tego uczucia, gdy po długiej zimie może w końcu zdjąć ciężką kurtkę i gruby szalik? Uwielbiam to uczucie! Od razu czuję się lżejsza i weselsza, gdy nie muszę nosić pięciu warstw ubrań, by nie zmarznąć. 
Ptaki 
Odkąd mieszkam w domku prywatnym z ogrodem, często budzi mnie śpiew ptaków; już gdy słyszę coś tak pozytywnego od razu chce mi się wstać i brać do pracy. Mogłabym słuchać śpiewu ptaków codziennie.
Kwiaty
Wiosna to ten czas, kiedy moja mama zasiada w ogródku i sadzi rzodkiewki. Uwielbiam widok kwitnących pąków na drzewach, gdy wszystko robi się zielone i odżywa po zimie. Naprawdę lubię wiosnę.
Sport
Wiosna to dla mnie czas, kiedy mogę w końcu wyjść i uprawiać sport na dworze. Skakać na skakance, biegać, czy nawet jeździć na rolkach. Wydaje mi się, że w zimę jest to niemożliwe, więc zawsze cieszę się, gdy mogę wprowadzić w swoje życie trochę ruchu.
Dłuższe dni
To coś, co kocha chyba każdy z nas. O 17 nadal jest jasno, a my mamy wrażenie, że dzień się wydłuża, przez co mamy więcej siły i motywacji. To zdecydowanie jest powód, który przemawia za kochaniem wiosny. 

No! A wy? Z czego cieszycie się najbardziej wiosną?

Komentarze

 1. Moje życie to łucznictwo, a wiosna ułatwia mi życie. Nienawidzę strzelania na hali, a gdy tylko robi się cieplej i jaśniej, od razu ją opuszczam :)
  Rolki cały rok na dworze, hehe
  Jeżeli chodzi o ptaki - ja lubię sroki i wrony, więc mi śpiewają cały rok! ^^
  Lubię też bez. Bez jest cudowny <3 Ale z rzeczy nielubianych to nawracające robactwo ;-;
  Jak zwykle superpost <3 tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak sport na dworze i dłuższe dni to zdecydowanie ogromne zalety wiosny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja za ciepłą temperaturę oraz coraz bliższe letnie gorące dni które kocham.

  OdpowiedzUsuń
 4. Również uwielbiam wiosnę przede wszystkim za przyjemne temperatury, naturę o tej porze roku i wszechobecną pozytywną energię. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja również uwielbiam wiosnę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiosna to przepiękna pora roku! <3
  Oczywiście w 100% zgadzam się ze wszystkimi punktami.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. wiosna to moja ulubiona zaraz po zimie pora roku <3 uwielbiam ją za wszystko to co i Ty :) dodam jeszcze że kocham ją za przesiadywanie na ławce bądź huśtawce i pikniki w plenerze :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Każdy komentarz motywuje mnie do pracy i sprawia, że czuję się lepiej. Dziękuję!